Renginys „Margutis su palinkėjimais mažajam draugui“
Klaipėdos lopšelį-darželį „Sakalėlis“ aplankė buvę ugdytiniai iš „Medeinės“ mokyklos

Apniukusį kovo 20 d. rytą, „Sakalėliui“ nuotaiką praskaidrino apsilankę draugai iš „Medeinės“ mokyklos su juos atlydėjusiais pedagogais (R. Alsiene, V. Samuchova, S. Treščenkinas, T. Michejeva ir kt). Buvę mūsų įstaigos ugdytiniai, lyg ir nebuvo išėję iš „Sakalėlio“: drąsiai jautėsi būryje, linksmai dainavo ir nuoširdžiai sveikino mažuosius „Sakaliukus“.

„Sakalėlio“ ugdytiniai savo prieššventinius velykinius linkėjimus perdavė smagia daina ir įspūdingu grojimu su djembe būgnais, o renginio kulminacija tapo „Medeinės“ ukrainiečių moksleivių atliekama daina jų gimtąja kalba. Susitikimą vainikavo „Kūrybinės dirbtuvėlės“ (organizavo įstaigos mokytojos R. Tažienė, A. Poškienė ir D. Mišeikienė), kurių dėka kiekvienas dalyvis išsinešė dalelę šios džiugios šventės – margutį su palinkėjimais draugui.

Ačiū visiems dalyvavusiems, organizavusiems ir prisidėjusiems prie šventinio renginio „Margutis su palinkėjimais mažajam draugui“. Ačiū mūsų socialiniams partneriams – „Medeinės“ mokyklai už glaudžią draugystę, galimybę suartėti ir pajausti tikro draugo palaikymą bei toleranciją!

Kovo 20, 2024

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras