Ikimokyklinis ir priešmokyklinis amžius – palankiausias formuoti įgūdžius, įpročius ir gyvenimo nuostatas (tame tarpe ir fiziškai aktyvaus gyvelogoimo n

  •    Ikimokyklinis ir priešmokyklinis amžius – palankiausias formuoti įgūdžius, įpročius ir gyvenimo nuostatas (tame tarpe ir fiziškai aktyvaus gyvenimo nuostatą), o projektas – „Lietuvos mažųjų žaidynės“ – puiki priemonė skatinti fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis. Klaipėdos lopšelis-darželis „Sakalėlis“ dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“.
  •  Su projekto nuostatais galite susipažinti čia
  •   Klaipėdos lopšelis-darželis „Sakalėlis“ nuo 2023 m. vasario 15 d. iki 2023 m. gegužės 25 d. dalyvauja ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės sporto ir sveikatingumo konkurse „Judriausias darželis“. Konkurso tikslas – Klaipėdos miesto  ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų ir suaugusiųjų fizinio aktyvumo skatinimas, naudingų įpročių formavimas, šeimos teisingas fizinio aktyvumo nuostatų puoselėjimas. 
  • Su konkurso nuostatais galite susipažinti čia